Shenzhen MercedesTechnology Co., Ltd.

Nasza obietnica pozostaje
Daj opcje mobilności dla naszych potrzeb klienta w chce
  • Wideo
  • Obrazy
Szczegóły firmy
Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Oceania, Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent, Dystrybutor / Hurtownik, Eksporter, Firma Handlowa, Sprzedawca
marki: Genevision
Ilość pracowników: 50~100
Coroczne wyprzedaże: 20 USD Million-40 USD Million
Rok założenia: 2003
pc Export: 80% - 90%
Obsługiwani klienci: Media company, Distributor, Agent
Wprowadzenie

Shenzhen Mercedes Technology Co., Ltd (Mercedes), wybitny przedstawiciel innowacji technologicznych!Challenger, który angażuje się w innowacje i intensywną naukę, przynosi światu więcej zabawy.Mercedes poświęca się przestrzeganiu korporacyjnego rdzenia konkurencyjnego „Wysoka jakość, rozsądna cena, doskonała obsługa”, co jest również stałymi wymaganiami klientów i naszą definicją sukcesu.

 

Mercedes, prywatne przedsiębiorstwo, zostało założone w 2003 roku, 80% produktów posiada krajowe prawa patentowe i certyfikaty patentowe, inwestując 5 milionów w rozwój i produkcję wyświetlaczy LCD od dnia konfiguracji.„Twórz nową erę wizji” to nasz ciągły cel.W zależności od idei skoncentrowanej na jakości i siły napędowej innowacji, opracowaliśmy setki grup produktów, w tym głównie monitor LCD FHD CCTV w 8”-86”, ściana wideo DID, zewnętrzne wodoodporne oznakowanie cyfrowe, wyświetlacz reklamowy LCD, wyświetlacz reklamowy z ekranem dotykowym, Dotknij komputera typu all-in-one, odtwarzacza reklam o wysokiej jasności, przezroczystego ekranu, odtwarzacza reklam sieci bezprzewodowej 3G / Wifi Android, odtwarzacza multimedialnego Bus, odtwarzacza reklamowego i tak dalej.Nasze produkty są silnie ukierunkowane i są szeroko stosowane w różnych obszarach, takich jak monitorowanie bezpieczeństwa, giełdy, centra kontroli ruchu, lotniska, centra medialne, systemy wojskowe, przestrzeń publiczna, centra handlowe, banki, szkoły, szpitale, autobusy/metro stacje, hotele, budynki osiedlowe itp. Tak więc bardzo szybko rozszerzyliśmy nasze wpływy w tej dziedzinie, a także zdobyliśmy dobrą reputację w chińskim, a nawet światowym przemyśle LCD.

 

Kierując się biznesowym credo „Wysoka jakość, rozsądna cena, doskonała obsługa”, Mercedes dąży do celu, jakim jest najbardziej profesjonalny i doskonały dostawca wyświetlaczy reklamowych LCD.

 

 


 

 

Chiny Shenzhen MercedesTechnology Co., Ltd. profil firmy 0

https://www.youtube.com/watch?v=oqDA_XZVnNw

Historia

Dzięki 18-letniemu rozwojowi, Shenzhen Mercedes Technology stała się jednym z wiodących dostawców komercyjnych systemów informacyjno-reklamowych i wyświetlaczy, ma pełną gamę odtwarzaczy lcd od 8 "do 98", może być do użytku wewnątrz i na zewnątrz, może być zawieszony na na ścianie lub na podłodze, może być dotykowy lub bez dotyku, system może być aktualizacją USB, Android z oprogramowaniem do zdalnego sterowania lub Windows, projekt dostosowywania OEM i ODM są również mile widziane.

 

Nasze główne produkty obejmują między innymi ścianę wideo LCD, interaktywną tablicę z ekranem dotykowym do edukacji i spotkań, samoobsługowy kiosk płatniczy, kiosk z ekranem dotykowym AIO, cyfrowe oznakowanie LCD wifi, totem stacji ładującej smartfona z reklamą LCD, windę i windę super slim ekran reklamowy, zewnętrzny ścienny odtwarzacz reklam, zewnętrzny stojący kiosk reklamowy, monitor multimedialny, ekrany LCD OEM i ODM itp.

 

Chiny Shenzhen MercedesTechnology Co., Ltd. profil firmy 0

 

 

Usługa

Telewizja skupia się na projektowaniu i produkcji pełnej gamy wewnętrznego i zewnętrznego odtwarzacza reklamowego LCD od 10,1 cala do 86 cali, może być z dotykiem IR, dotykowym PCAP, dotykowym folią PCAP i bez dotyku, może być instalowany na ścianie lub stojący na stole i podłodze , może być z wejściem HDMI, aktualizacją reklamy USB, systemem może być Android z oprogramowaniem do zdalnego sterowania aktualizacją reklam, Windows 7/10, Ubuntu, Linux, Rasberry Pi itp.

 

MyJesteśmy profesjonalnym dostawcą cyfrowych oznakowań Wifi, kiosku z ekranem dotykowym, ściany wideo DID, stojaka reklamowego, ekranu LCD, Bus Media Player, Media Box, Hologram Fan Display LED, Hologram Showcase, Transparent Show Box, CCTV Monitor itp.

 

Projekt dostosowywania jest również mile widziany.

 

7-15 dni roboczych Szybka dostawa:

 

W przypadku większości produktów nasz czas dostawy wynosi 7-10 dni roboczych, ponieważ zwykle przygotowujemy metalową obudowę na magazynie i czekamy na zamówienia.Aby uzyskać niestandardowy projekt, potrzebujesz 10-15 działań.

 

Ścisły system kontroli jakości:

 

za.Materiał QC

Do tej pory mamy prawie 17-letnie doświadczenie w produkcji w branży digital signage LCD, mamy dojrzały i doskonały system zaopatrzenia w materiały, przed współpracą udajemy się do fabryki dostawców w celu zbadania i współpracujemy tylko z tym, który ma również system kontroli jakości, wykonujemy 100% kontrolę jakości materiału przed umieszczeniem ich na linii produkcyjnej.

 

b.Warsztat

Mieć warsztat wolny od kurzu o powierzchni 2000 m2, należy wykorzystać środowisko pracy jest czyste i bezpieczne, jest pomieszczenie przeznaczone tylko do montażu panelu.

 

do.Test na wiek

Wszystkie gotowe produkty muszą przejść 72-godzinny test starzenia przed zapakowaniem, aby upewnić się, że są dobrej jakości przed wysłaniem.

 

Terminowe usługi po sprzedaży:

 

Wszystkie produkty posiadają roczną gwarancję, mamy dział obsługi posprzedażnej, który odpowiada tylko inżynierowi na pytania i problemy, przez większość czasu inżynier zapewnia szkolenie on-line, aby nauczyć klienta korzystania z oprogramowania do zdalnego sterowania, pomóc im zainstalować oprogramowanie na serwerze w chmurze lub komputerze w sieci lokalnej.W przypadku problemów pomóż klientowi znaleźć przyczynę i rozwiązać.

 
Nasz zespół

Aby zwiększyć spójność firmy, aby pracownicy mieli silne poczucie przynależności, zazwyczaj organizujemy zajęcia integracyjne, poniżej kilka zdjęć naszej rodziny, jesteśmy młodzi i energiczni, zawsze lubimy nowe rzeczy i nowe technologie.

 

Wrzesień 2016 r., Wspinaczka górska, budowanie zespołu, to zdjęcie zostało zrobione na szczycie najwyższej góry w Shenzhen.

 

Chiny Shenzhen MercedesTechnology Co., Ltd. profil firmy 0

 

Sierpień 2017, po zabawie przy grillu w Parku

 

Chiny Shenzhen MercedesTechnology Co., Ltd. profil firmy 1

 

Działania integracyjne dla firm w Shenzhen są zawsze związane z morzem

 

Chiny Shenzhen MercedesTechnology Co., Ltd. profil firmy 2

 

W październiku 2019 r. Wyruszyliśmy na wędrówkę i zjedliśmy piknik w Dapeng New District w Shenzhen.

 

Chiny Shenzhen MercedesTechnology Co., Ltd. profil firmy 3

 

Zespół Mercedes Technology zjadł wspólną kolację w CNY, aby uczcić żniwa 2019 i spodziewać się bardziej pomyślnego nowego roku w 2020 roku.

 

Chiny Shenzhen MercedesTechnology Co., Ltd. profil firmy 4

Chiny Shenzhen MercedesTechnology Co., Ltd. profil firmy 5

 

W listopadzie 2020 r. Odbył się budynek zespołu w Qinghuiyuan, dystrykt Shunde, miasto Foshan w Guangdong w Chinach.

Jest to budynek Lingnan Garden zbudowany w czasach dynastii Ming, zajmujący powierzchnię 22 000 metrów kwadratowych.

 

Chiny Shenzhen MercedesTechnology Co., Ltd. profil firmy 6

Chiny Shenzhen MercedesTechnology Co., Ltd. profil firmy 7