Shenzhen Mercedes Technology Co., Ltd.

 Dobra jakość i obsługa to nasz obowiązek i misja

Dom

Shenzhen MercedesTechnology Co., Ltd.

Certifications
dobra jakość Kiosk z ekranem dotykowym na sprzedaż
dobra jakość Kiosk z ekranem dotykowym na sprzedaż
Customers Reviews
Wzięliśmy 5 kontenerów 55-calowe wieże, wszystkie działają dobrze do tej pory, Ellen bardzo nam pomogła, planujemy ponownie zamówić 2 kontenery i więcej współpracy nadejdzie w 2022 roku!

—— Anja z USA

3000pc 23,6-calowy ekran windy Android 9.0 z kamerą do rozpoznawania twarzy i 4G, moje własne oprogramowanie działa na nim dobrze.

—— G z Singapuru

Jakość fotobudki 360 jest dobra, z prawdziwym systemem rotacji biegów, tyczka może zatrzymać się bardzo równomiernie, chciałbym wkrótce wziąć więcej

—— Emil z Chile

Szybka produkcja na 150-centymetrową wieżę 55 cali, dziękuję Ellen, zawsze kupuję od ciebie ekran, przyniosę ci więcej pojemników.

—— Mike z USA

Chociaż mój 32-calowy totem ma 3 części o łącznej wysokości 3000mm, wodoodporność jest dobra, również bardzo dobra stabilność, ta sama dobra jakość dla lightboxa, dobry design dla podwójnego ekranu, bardzo mi się podobają, w sumie potrzebuję 500szt

—— T z Belgii

650 pc BOE i LG LCD ściana wideo działa dobrze, dobre pakowanie i szybki czas dostawy w 5 kontenerów, zamówię więcej, dzięki Ellen!

—— Darwas z Indonezji

Zainstalowany już 600-calowy ekran taksówki o przekątnej 10,1 cala, wszystko działa bardzo dobrze, klient tak bardzo je lubi, dzięki za certyfikat NOM, to naprawdę bardzo nam pomaga!

—— Juan z Meksyku

Dzięki za certyfikat RCM i certyfikat CE.

—— Marco z Australii

32-calowa samoobsługowa maszyna do zamawiania bardzo mi pomaga, w sumie potrzebuję 200 restauracji, zespół Mercedesa zmodernizował ją, dodając kawałek metalowej osłony, aby chronić części elektroniczne na własny koszt, a także dodać boczne uchwyty na pagery do zamawiania posiłków, to jest

—— Bonnie z Francji

2K 15,6-calowy i 43-calowy AIO działa bardzo dobrze, również 21,5-calowy ekran dotykowy z ekranem zewnętrznym jest szybki i fantastyczny, zamówi więcej stycznia 2021 r.

—— Timmy z USA

65-calowa tablica dobrze przyjęta, ma androida i OPS, bardzo dobra jakość w tak dobrej cenie, na pewno zamówię więcej, dziękuję

—— Carlos z Peru

Ścienna karta menu wideo 4KG dla mojej restauracji wygląda dobrze, niska cena, rozdzielczość HD, wąska ramka, wielkie dzięki za twoje rozwiązanie.

—— Ja z Mołdawii

55-calowa wieża z bezprzewodową podkładką ładującą wygląda świetnie, z GFCI włamuje się do środka dla bezpieczeństwa, dzięki za projekt, na pewno przyjdzie więcej pojemnika

—— Więc z Kanady

32-calowa dwustronna samoobsługowa maszyna z ekranem dotykowym działa dobrze, stoi stabilnie, może być również przymocowana do podłogi, na pewno dostaniesz więcej

—— Roy - z USA

Termometr na podczerwień MK3S bardzo pomaga, cena jest tak dobra, potrzebuję wielojęzycznej transmisji głosowej, dziękuję Ellen!

—— Manuel z Japonii

Stojak zewnętrzny 10 szt. 55 "działa dobrze, nie jest możliwe przy tak niskiej cenie, nawet gotowy w magazynie, duża prędkość, dobrze zrobiony Mercedes!

—— Pan Georges z USA

Mam 24,6-calowy rozciągnięty wyświetlacz półki, panel BOE, połącz się z moim własnym odtwarzaczem, lubię je, bardzo dobrze, dziękuję.

—— Jon z Francji

49-calowy ekran dotykowy z drukarką, aparatem i mikrofonem działa dobrze, nasze oprogramowanie działa dobrze, dziękuję.

—— Pan Tobby z Francji

65-calowy kiosk dotykowy PCAP i kiosk dotykowy IR z kamerą rozpoznającą twarz działającą bardzo dobrze na lotnisku, chciałbym zamówić 40-częściowy kryty i zewnętrzny 65-calowy i 75-calowy kiosk z kamerą logitec, cena akceptowana przez szefa, proszę o przesłanie PI, dziękuję

—— Sam z Wielkiej Brytanii

75-calowy naciągnięty totem LCD działa bardzo dobrze, pokazuje pełny ekran, gdy złożę 10 sztuk jeden po drugim, dziękuję Mercedes

—— Wasi z Dubaju

Im Online Czat teraz

Shenzhen MercedesTechnology Co., Ltd.

1 2 3
Shenzhen MercedesTechnology Co., Ltd. Shenzhen MercedesTechnology Co., Ltd. Shenzhen MercedesTechnology Co., Ltd.
Biuro 1 Biuro 2 Biuro 3

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Dystrybutor / Hurtownik
Eksporter
Firma Handlowa
Sprzedawca
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : Genevision
Ilość pracowników : 50~100
Coroczne wyprzedaże : 20 USD Million-40 USD Million
Rok założenia : 2003
pc Export : 80% - 90%

Shenzhen Mercedes Technology Co., Ltd (Mercedes), wybitny przedstawiciel innowacji technologicznych!Challenger, który angażuje się w innowacje i intensywną naukę, przynosi światu więcej zabawy.Mercedes poświęca się przestrzeganiu korporacyjnego rdzenia konkurencyjnego „Wysoka jakość, rozsądna cena, doskonała obsługa”, co jest również stałymi wymaganiami klientów i naszą definicją sukcesu.

 

Mercedes, prywatne przedsiębiorstwo, zostało założone w 2003 roku, 80% produktów posiada krajowe prawa patentowe i certyfikaty patentowe, inwestując 5 milionów w rozwój i produkcję wyświetlaczy LCD od dnia konfiguracji.„Twórz nową erę wizji” to nasz ciągły cel.W zależności od idei skoncentrowanej na jakości i siły napędowej innowacji, opracowaliśmy setki grup produktów, w tym głównie monitor LCD FHD CCTV w 8”-86”, ściana wideo DID, zewnętrzne wodoodporne oznakowanie cyfrowe, wyświetlacz reklamowy LCD, wyświetlacz reklamowy z ekranem dotykowym, Dotknij komputera typu all-in-one, odtwarzacza reklam o wysokiej jasności, przezroczystego ekranu, odtwarzacza reklam sieci bezprzewodowej 3G / Wifi Android, odtwarzacza multimedialnego Bus, odtwarzacza reklamowego i tak dalej.Nasze produkty są silnie ukierunkowane i są szeroko stosowane w różnych obszarach, takich jak monitorowanie bezpieczeństwa, giełdy, centra kontroli ruchu, lotniska, centra medialne, systemy wojskowe, przestrzeń publiczna, centra handlowe, banki, szkoły, szpitale, autobusy/metro stacje, hotele, budynki osiedlowe itp. Tak więc bardzo szybko rozszerzyliśmy nasze wpływy w tej dziedzinie, a także zdobyliśmy dobrą reputację w chińskim, a nawet światowym przemyśle LCD.

 

Kierując się biznesowym credo „Wysoka jakość, rozsądna cena, doskonała obsługa”, Mercedes dąży do celu, jakim jest najbardziej profesjonalny i doskonały dostawca wyświetlaczy reklamowych LCD.

 

 


 

 

Shenzhen MercedesTechnology Co., Ltd.

https://www.youtube.com/watch?v=oqDA_XZVnNw

Szczegóły kontaktu
Shenzhen MercedesTechnology Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Ms. Ellen Zeng (Europe, North and Shouth America)

Tel: +86-189-2289-9266

Faks: +86-755-61251188-8025

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

google-site-verification=V_e8iwPGhgHOIgWk8xxYCNLLW1Vw5Rip0EDC4kYF6YM