Shenzhen Mercedes Technology Co., Ltd.

 Dobra jakość i obsługa to nasz obowiązek i misja

Dom Aktualności

Automat do robienia zdjęć selfie w zwolnionym tempie 360 ​​stopni

Certifications
dobra jakość Kiosk z ekranem dotykowym na sprzedaż
dobra jakość Kiosk z ekranem dotykowym na sprzedaż
Customers Reviews
3000pc 23,6-calowy ekran windy Android 9.0 z kamerą do rozpoznawania twarzy i 4G, moje własne oprogramowanie działa na nim dobrze.

—— G z Singapuru

Zainstalowany już 600-calowy ekran taksówki o przekątnej 10,1 cala, wszystko działa bardzo dobrze, klient tak bardzo je lubi, dzięki za certyfikat NOM, to naprawdę bardzo nam pomaga!

—— Juan z Meksyku

650 pc BOE i LG LCD ściana wideo działa dobrze, dobre pakowanie i szybki czas dostawy w 5 kontenerów, zamówię więcej, dzięki Ellen!

—— Darwas z Indonezji

Chociaż mój 32-calowy totem ma 3 części o łącznej wysokości 3000mm, wodoodporność jest dobra, również bardzo dobra stabilność, ta sama dobra jakość dla lightboxa, dobry design dla podwójnego ekranu, bardzo mi się podobają, w sumie potrzebuję 500szt

—— T z Belgii

Szybka produkcja na 150-centymetrową wieżę 55 cali, dziękuję Ellen, zawsze kupuję od ciebie ekran, przyniosę ci więcej pojemników.

—— Mike z USA

32-calowa samoobsługowa maszyna do zamawiania bardzo mi pomaga, w sumie potrzebuję 200 restauracji, zespół Mercedesa zmodernizował ją, dodając kawałek metalowej osłony, aby chronić części elektroniczne na własny koszt, a także dodać boczne uchwyty na pagery do zamawiania posiłków, to jest

—— Bonnie z Francji

Dzięki za certyfikat RCM i certyfikat CE.

—— Marco z Australii

2K 15,6-calowy i 43-calowy AIO działa bardzo dobrze, również 21,5-calowy ekran dotykowy z ekranem zewnętrznym jest szybki i fantastyczny, zamówi więcej stycznia 2021 r.

—— Timmy z USA

55-calowy totem zewnętrzny dobrze współpracuje z czytnikiem kodów QR, POS i dzwonkiem do drzwi Google, zdobył tak wiele uwagi na targach, dziękuję Mercedes.

—— Eric z Australii

65-calowa tablica dobrze przyjęta, ma androida i OPS, bardzo dobra jakość w tak dobrej cenie, na pewno zamówię więcej, dziękuję

—— Carlos z Peru

Ścienna karta menu wideo 4KG dla mojej restauracji wygląda dobrze, niska cena, rozdzielczość HD, wąska ramka, wielkie dzięki za twoje rozwiązanie.

—— Ja z Mołdawii

55-calowa wieża z bezprzewodową podkładką ładującą wygląda świetnie, z GFCI włamuje się do środka dla bezpieczeństwa, dzięki za projekt, na pewno przyjdzie więcej pojemnika

—— Więc z Kanady

32-calowa dwustronna samoobsługowa maszyna z ekranem dotykowym działa dobrze, stoi stabilnie, może być również przymocowana do podłogi, na pewno dostaniesz więcej

—— Roy - z USA

Termometr na podczerwień MK3S bardzo pomaga, cena jest tak dobra, potrzebuję wielojęzycznej transmisji głosowej, dziękuję Ellen!

—— Manuel z Japonii

Stojak zewnętrzny 10 szt. 55 "działa dobrze, nie jest możliwe przy tak niskiej cenie, nawet gotowy w magazynie, duża prędkość, dobrze zrobiony Mercedes!

—— Pan Georges z USA

Mam 24,6-calowy rozciągnięty wyświetlacz półki, panel BOE, połącz się z moim własnym odtwarzaczem, lubię je, bardzo dobrze, dziękuję.

—— Jon z Francji

49-calowy ekran dotykowy z drukarką, aparatem i mikrofonem działa dobrze, nasze oprogramowanie działa dobrze, dziękuję.

—— Pan Tobby z Francji

65-calowy kiosk dotykowy PCAP i kiosk dotykowy IR z kamerą rozpoznającą twarz działającą bardzo dobrze na lotnisku, chciałbym zamówić 40-częściowy kryty i zewnętrzny 65-calowy i 75-calowy kiosk z kamerą logitec, cena akceptowana przez szefa, proszę o przesłanie PI, dziękuję

—— Sam z Wielkiej Brytanii

Im Online Czat teraz
firma Aktualności
Automat do robienia zdjęć selfie w zwolnionym tempie 360 ​​stopni
img.alt

 

 

 

W ciągu ostatnich dwóch lat Covid 19 mocno wpłynął na światową gospodarkę, a wiele rządów ogranicza przepływ ludzi, nie ma imprez, uroczystości, budowania zespołu itp., Życie ludzi bardzo wpłynęło, możesz się tylko dzielić swoje życie na Youtube, Twitterze, Facebooku i Istagramie.Teraz mamy fotobudkę, która może pomóc w samodzielnym wykonaniu bardzo profesjonalnego filmu i zdjęć.

 

Fotobudka 360 stopni w zwolnionym tempie ma średnicę 1 metra i metalową platformę, która jest wystarczająco stabilna, aby pomieścić 2-4 osoby, system ruchu jest wyposażony w sprzęt i ma długą żywotność, ale nasza cena jest tak konkurencyjna przy tak wysokiej jakości .

 

Silnik może obracać się zgodnie z ruchem wskazówek zegara lub przeciwnie do ruchu wskazówek zegara, może obracać prędkość i zwalniać, wszystko może być sterowane za pomocą pilota wielkości dłoni, wszystko jest pod Twoją kontrolą.Posiada uchwyt na smartfona, aby mocno przypiąć smartfon, nie musisz się martwić, że spadnie, a za każdym razem, gdy metalowy słupek obrotowy zatrzymuje się bardzo stabilnie, więc film, który pomogłeś, nie będzie miał drżącego zakończenia.

 

Wypełniający okrąg świetlny jest również dobrej jakości, ma zimne i zużyte światło, które można wybrać za pomocą kontrolera, a kąt montażu można regulować według własnego uznania.

 

Posiada pasek LED wokół platformy, dzięki czemu jest bardziej błyskający i przyciągający wzrok, a także ma kilka kolorów i typów migania do wyboru.

 

Poza tym posiadamy w sprzedaży części zamienne, więcej można zabrać wraz z fotobudką.

 

Do pakowania standardowa metoda jest pakowana w jedno drewniane pudełko, a także mamy walizkę lotniczą dostępną po wyższych kosztach, ale cena jest nadal wystarczająco konkurencyjna.

 

W pakiecie możesz również mieć bezpłatną naklejkę z logo, a my możemy również pomóc w wydrukowaniu własnego projektu naklejki z logo, na pewno możesz je również wydrukować lokalnie.

 

Stojąc na platformie, jesteś własną supergwiazdą i możesz pokazać się znajomym tak, jak chcesz.

 

Czas realizacji zamówienia to 7 dni roboczych.

 

Oto wideo z tego na Youtube:https://www.youtube.com/watch?v=iabjLrw7xNo

 

Zapraszamy do kontaktu w celu wyceny, dziękuję.:-)

 

Pub Czas : 2021-11-17 17:29:35 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
Shenzhen MercedesTechnology Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Ms. Ellen Zeng (Europe, North and Shouth America)

Tel: +86-189-2289-9266

Faks: +86-755-61251188-8025

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)